awaryjne otwieranie - zadzwoń


System Master-Key

Master Key formularz

Master-Key system klucza


PODSTAWOWE ZALETY SYSTEMU MASTER

Master-Key korzyści
BEZPIECZEŃSTWO

- zastrzeżony profil
- wkładki zabezpieczone przed włamaniem
- klucz dorabiany tylko przez właściciela
- szybki dostęp w sytuacjach alarmowych
- klucz MASTER to także klucz pożarowy

KONTROLA DOSTĘPU

- Sami ustalamy który klucz co otwiera

WYGODA

- zamiast pęku kluczy jeden główny

OSZCZĘDNOŚĆ

- nie trzeba dorabiać wielu kluczy do kilku drzwi
- zagubiony klucz nie oznacza wymiany systemy,
możliwość przerobienia istniejących wkładek i kluczy

O systemie klucza Master-KeySystem klucza generalnego (tzw. Master Key ) umożliwia dostęp do dowolnej ilości drzwi za pomocą jednego klucza przy jednoczesnym wprowadzeniu pełnej kontroli dostępu do pomieszczeń. Master Key to zarówno proste systemy obejmujące małe ilości drzwi i prostą strukturę organizacyjną, jak i duże systemy zawierające wiele różnych grup kluczy, podgrup i kombinacji.

Zastosowania systemów klucza: od mieszkań, domów jednorodzinnych i biur, do centrów handlowych, fabryk i największych obiektów użyteczności publicznej. Dzięki temu, że systemy MasterKey umożliwiają dostarczenie kluczy o różnych dostępie do poszczególnych pomieszczeń i obiektów liczba potencjalnych zastosowań dla nich jest praktycznie nieograniczona.

Prosty system klucza spełnia z reguły funkcję systemu zamknięć na jeden klucz (tzw. system jednego klucza) i pozwala zastąpić pęk kluczy jednym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi. Takie systemy znajdują zastosowanie przede wszystkim w domach jednorodzinnych i małych firmach gdzie zróżnicowany dostęp do pomieszczeń nie jest potrzebny.

System klucza generalnego , tzw. Master Key (inaczej układ centralnego otwierania) pozwala na otwarcie i zamknięcie dowolnej ilości drzwi jednym kluczem oraz wprowadzenie pełnej kontroli dostępu do pomieszczeń. Najczęstsze zastosowania dla takich systemów to: siedziby firm, hotele, domy studenckie, fabryki, centra handlowe, urzędy państwowe, banki, itd. - wszędzie tam gdzie w obiegu znajduje się duża liczba kluczy.
Master key Dom

Dom
Master Key osiedle

Osiedle
Master Key Hotel

Hotel
Master key przychodnia

Centrum medyczne
Master szpital

Szpital
master szkoła

Szkoła
Animacja umieszczona za zgodą Pana Wyżyckiego z firmy DometMontaż systemu wiąże się tylko z wymianą starych wkładek na nowe, wysokiej jakości wkładki zapewniające:

Bezpieczeństwo:

- możliwość otwierania w sytuacji zagrożenia (np. pożar) jednym kluczem generalnym wszystkich pomieszczeń (szybka ewakuacja ludzi i mienia)
- ograniczenie liczby kluczy oraz zabezpieczenie przed ich nieautoryzowanym dorabianiem zapewnia   pełną kontrolę nad ich obiegiem, a tym samym nad dostępem do wszystkich pomieszczeń w budynku
- jeden klucz umożliwiający dostęp tylko do wybranych pomieszczeń i obiektów
- system może być oparty na atestowanych wkładkach antywłamaniowych, posiadających najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa

Kontrolę dostępu:

- system Master Key obejmuje zamknięcia różnego typu (wkładki dwustronne, jednostronne, z gałką, cylindry, kłódki, zamki przemysłowe itd.)
- system Master Key umożliwia zaprojektowanie dowolnego układu dostępu do pomieszczeń, obiektów, urządzeń, itp.

Wygodę:

- zastąpienie niewygodnego pęku jednym kluczem otwierającym wszystkie lub tylko wybrane zamki.

Oszczędności:

- brak potrzeby dorabiania dużej ilości kluczy dla poszczególnych użytkowników (każdy użytkownik ma tylko jeden klucz)
- możliwość przekodowania wkładek w przypadku zgubienia klucza (brak potrzeby zamawiania nowych wkładek lub wymiany całego systemu klucza)
- możliwość dostarczenia kopii wkładek i kluczy systemowych (np. w przypadku awarii wkładki, do której klucze posiada wiele osób, nawet po wielu latach możemy dostarczyć jej idealną kopię co nie powoduje konieczności wymiany kluczy)
- wybór systemu klucza cechującego się wysoką jakością gwarantuje właściwe funkcjonowanie wszystkich zamknięć przez długi czas