awaryjne otwieranie - zadzwońFirma OST

na rynku zabezpieczeń i ślusarstwa istnieje od 1981 r.
Przez cały czas poszerzamy zakres naszych usług i towarów.

Firma OST
galeria kluczy
Obecnie pod nazwa Firma "OST" S.C. Oferujemy także dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem oraz awaryjne otwieranie aut i mieszkań a zakres naszych działań ciągle się poszerza. Dzięki licznym i długotrwałym kontaktom handlowym oferujemy sprzedaż i usługę w zakresie podstawowych i wysoko specjalistycznych zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych.
W zakresie jakim jest ślusarstwo działamy od wielu lat dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w naprawie i montażu zamków, wkładek, sejfów, rygli, zasuw itp. Zakład ślusarski funkcjonuje i rozwija się bardzo dynamicznie co za tym idzie nasz zakres działań ciągle się poszerza. Firma "OST" jako jedna z najstarszych w zakresie "Awaryjnego otwierania" jest specjalistą w tym zakresie i cieszy się stu procentową skutecznością. Najnowszym sektorem jaki z powodzeniem rozwijamy jest dział motoryzacyjny a usługi jakie świadczymy są na najwyższym poziomie w kategorii mieszkaniowe i samochodowe.
Możemy cieszyć się dużą dokładnością kluczy oraz jakością wykonywanych usług dzięki maszyną w które sukcesywnie inwestujemy i zakupujemy nowe ponieważ praca na przestarzałym sprzęcie może okazać się mało efektywna i dokładna. Posiadamy maszyny najwyższej klasy i fachowców z wieloletnim doświadczeniem dlatego cieszymy się bardzo dobrymi opiniami klientów.